Lazzoni Oturma Grupları & Fiyatları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

lazzoni oturma gruplari Lazzoni Oturma Grupları & Fiyatları
lazzoni mobilya oturma gruplari Lazzoni Oturma Grupları & Fiyatları
Lazzoni yıllardır tecrübesi ile çok özel oturma grupları üreten çok başarılı bir firmadır. Lazzoni oturma grupları çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Lazzoni oturma grupları ve fiyatları gözlerinizi kamaştıracak.
Lazzoni koltuk, Lazzoni Mobilya köşe koltuğu, Lazzoni Berjer, Lazzoni Puf olarak sınıflandırılmaktadır. Gece ve gündüz konseptleri bulunan Lazzoni, sizlere özel, desen desen, renk renk oturma grupları sunuyor. Lazzoni Budka, Lazzoni Porto, Lazzoni Panpa, Lazzoni Bilkom, Lazzoni Ory koltuk ve oturma grupları bunlardan sadece bir kaçı.
Lazzoni Mobilya sizlere klasikten moderne uzanan çok özel, harika bir yelpazeden her zevke, her beğeniye ve ihtiyaca göre modeller bulunduruyor ve tüm bunlara çok uygun fiyatlar ile sahip olmak mümkün. Lazzoni oturma grupları 2000 TL fiyatlardan başlayarak, parça sayısı, konseptin büyüklüğüne göre 5000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Örneğin Andrea Rosati’nin Lazzoni için tasarladığı oturma grubu 2 ana parçadan oluşmaktadır. 3’lü ve 2’li koltuk ve kırlentlere, bu özel tasarıma 4700 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz. Lazzoni çok özel, çok harika oturma gruplarını çok uygun fiyatlara sunuyor ve bunlardan faydalanmak, binlerce model arasından seçim yapmak gerçekten çok keyifli ve aslında çok da tatlı zor.
Bellona, İstikbal, Mondi başta olmak üzere diğer mobilya markalarının oturma grupları modelleri, oturma odası takımları ve salon takımları için lazzonimobilya.net arşivine göz atın.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!