Karaca, Karaca Home


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yıllardır başarılı bir yükseliş grafiğine sahip olan karaca, çeyiz ürünleriyle müşterilerinin beğenisine en kaliteli ve en uygun fiyatlarla çıkmaya devam ediyor.

Süleymaniye’de başlayan bir başarı öyküsü…

Günümüzün dev markası Karaca, 1973 yılında İstanbul Eminönü’nde küçük bir cam dekor atölyesi olarak ticaret hayatına başladı. O dönemde tüketiciler, cam mamullü ürünleri dekorlu olarak almayı tercih etse de, üretim yapan cam fabrikaları genel olarak, dekorsuz ürünler üretip piyasaya sunuyorlardı. Sektördeki bu eksikliği farkeden Karaca Kardeşler, cam ürünlere dekor yapıp toptan satışıyla piyasada yer almaya başladılar.

2006 yılını yenilenme ve yapılanma yılı ilan eden Karaca A.Ş, 1973 yılında Süleymaniye´de kurulan bir aile şirketidir. İlk yıllar Türkiye´nin ve dünyanın en ünlü ürünlerinin toptancılığını ve Türkiye dağıtımını gerçekleştiren firmamız daha sonraları KARACA ve KRC markalarımızla porselen, çatal ,kaşık,bıçak ve tencere gruplarında kendi ürünlerini iç ve dış pazara sürmüştür.

1990 yılından itibaren, tüm Türkiye geneline satış ağını kurarak bütün illerde toplam 1.000 adet satış noktasını oluşturmuştur. Bunun yanında, en gözde alışveriş merkezlerinde KRC Shop ile kendi perakende mağazalarını açmaya başlamıştır.Karaca Grubu, Avcılar’daki 14.000 m2´lik merkez binasında bu alanda en büyük showroomlarından biriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Karaca Home
Porselenden sonra Ocak 2012 tarihinde Karaca Home, markasıyla ev tekstili sektörüne adım atılmıştır. Züccaciye sektörünün dev markası Karaca, ev tekstili sektöründeki yeni markasıyla 2013 yılının ilk 6 ayında Türkiye’nin en iyi ev tekstili markası olup, 5 yıl içerisinde de dünyanın en iyi 5 ev tekstili markası arasında yer almayı hedefliyor. Birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, komplettler, battaniyeler, havlu ve bornozlar Karaca Home markasıyla tüketicisiyle buluşuyor.

Etiketler: , , , , ,

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!